Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Запишіть свою дитину
на курс з анімації та мультиплікації від Комп’ютерної Академії IT STEP

Для дітей від 10 років

Заняття в режимі онлайн

Ваша дитина здобуде нові digital-навички та осягне повний цикл із малювання мультфільтфільмів — від задуму до готового продукту

Подаруйте дитині нове захоплююче хобі!

Подарувати

Як проходять заняття.
Креативність і багато практики.

Наше кредо — це лише веселі уроки та ігрові методики, які допоможуть дитині досягти успіхів у новому хобі та розкрити весь творчий потенціал.

Курс з анімації та мультиплікації створений IT Step Aсademy – чудовий шанс для вашої дитини цікаво і з користю проводити вільний час і власноруч створювати захоплюючий діджитал-контент: мультфільми, 2D-анімацію, Stop Motion, графіку та покадрові ролики! Тепер ваша дитина не сидітиме в гаджеті, просто дивлячись чужі мультфільми і блоги, а активно робитиме власні творчі проекти.

Курс допоможе дитині з головою поринути в нове захоплююче хобі, а можливо - навіть надихнутись ним, як першою сходинкою до майбутньої кар’єри у галузі анімації.

Набір в групи вже йде —
встигніть зареєструвати свою дитину, поки ще є місця!

7

місяців захоплюючих практичних занять

56

пар з цікавими домашніми завданнями

30

нових умінь і набутих навичок

Дитині точно підійде курс анімації, якщо вона:

Дивиться сучасні мультфільми

Ми навчимо дитину, як створювати власну захоплюючу анімацію від задуму до готового продукту - повноцінного мультфільму.

Любить комп'ютерні ігри

В нас дитина буде власними руками створювати своїх персонажів і вигадувати цілі комп'ютерні анімаційні світи та втілювати їх у життя.

Любить фантазувати

На курсі дитина навчиться писати захоплюючі сценарії до власних мультфільмів, озвучувати і монтувати їх та на повну реалізовувати свою фантазію на практиці.

Цікавиться комп’ютерами

Курс з анімації – чудовий шанс для дитини, яка любить проводити час за комп'ютером, краще познайомитися з можливостями сучасних діджитал-програм для створення анімаційного та відео-контенту, і, можливо, навіть визначитися з напрямком для майбутньої кар'єри у сфері мультиплікації, 2D-дизайн або графіки.

Курс дасть результати,
які порадують вас і вашу дитину:

Дитина гарно проведе час
Дитина спробує себе в різних сферах анімації і 2D-дизайну
Дитина навчиться корисним діджитал-вмінням
Ви будете спокійні за корисне і цікаве дозвілля своєї дитини протягом року і теж відпочинете

Захоплюючі заняття

з 2D-анімації та Stop Motion, робота з хромакеєм та вражаючими спецефектами, придумування історії, озвучка та монтаж мультфільму і ще безліч цікавих уроків вже чекають на вашу дитину!

Подаруйте дитині новий цікавий досвід і можливість відчути себе професійним митцем на курсі анімації і мультиплікації!

На курсі анімації дитина навчиться:

 • створювати власні анімаційні проекти — від задуму та ідеї до готового мультфільму;
 • писати сценарії для своїх короткометражних робіт;
 • розкадровувати сцени мультфільму;
 • записувати саунд-ефекти для анімаційного фільму;
 • озвучувати власний мультфільм та підбирати музику;
 • працювати з різними стилями Stop Motion-анімації та створювати власні;
 • користуватись мобільним застосунком Stop Motion Studio;
 • анімувати інфографіку у техніці Cutout;
 • анімувати і “оживляти” паперового 2D-персонажа;
 • створювати об’єктну анімацію процесу приготування їжі;
 • знімати буктрейлер у техніці об’єктної анімації;
 • працювати з хромакеєм;
 • створювати спецефекти для свого мультфільму;
 • знімати Doodle-відео;
 • робити груповий проект у техніці Pixilation;
 • створювати кліп на улюблену музичну композицію у техніці Claymation.

Программа курса:

Ознайомтеся з повною програмою курсу “Анімація та мультиплікація”

Модуль 1
Створення мультфільмів в OpenToonz

Знайомство з OpenToonz: огляд інтерфейсу, інструменти, малювання, заливка, експорт.

Анімація: основи, перші кліпи, кісткова анімація, емоції.

Сценарій і звук: розробка сценарію, розкадровка, синхронізація звуку, аудіоефекти.

Модуль 2
Створення 2D-мультфільмів в Blender

Ілюстрація: використання Inkscape і GIMP, колористика, психологія форм, концепт-арт

Анімація в Blender: огляд інтерфейсу, Draw Mode, прості анімації, 3D-сцени, ліпсинк, текстова анімація.

Фіналізація: рендеринг, композитинг, кінематографічні ефекти, монтаж з музикою та звуками.

Завантажити детальну програму

Тільки уявіть:

вже за півроку ваша дитина вміє знімати мультфільми в техніках 2D-анімації та Stop Motion, розбирається в стилях мультиплікації, може озвучити та змонтувати ролик, вміє працювати з хромакеєм та спецефектами!

Поспішіть втілити цю мрію дитини в життя!

Форми навчання

Форми навчання та вартість

Курс анімація та мультиплікація

Графік:
Два рази на тиждень
Тривалість:
7 місяців
Вік:
від 10 років
Час занять:
16:30 - 18:00

Оплата частинами

2 910 грн/міс.
За оплати щомісяця

Повна оплата

2 760 грн/міс.
За умов оплати
всього курсу: 19 320 грн
При оплаті за повний курс: 19 320 грн
Чому наші IT-курси найкращі?
Академія ITSTEP працює з 1999 року, коли сфера IT лише починала розвиватися та набувати популярності. Вже тоді ми випускали перших програмістів, веб-дизайнерів та інших IT-фахівців. Сьогодні ми надаємо учням навички, яких потребують роботодавці та сучасний бізнес — жодної сухої теорії та «води». Роботодавцям не потрібні ваші знання — їм потрібна компетенція у вирішенні робочих завдань та налаштування бізнес-процесів. Академія ITSTEP — це комфортне середовище, в якому викладачі та студенти працюють у синергії для досягнення результату.

Комп'ютерна Академія IT STEP розпочала свою діяльність у 1999 році, коли IT-індустрія лише починала розвиватися та набирати популярності. З того часу ми навчаємо програмістів, веб-дизайнерів та інших спеціалістів ІТ.

Сьогодні ми продовжуємо розвивати та давати студентам навички, необхідні роботодавцям та сучасному бізнесу – без сухої теорії. Роботодавцям необхідна компетентність у вирішенні робочих завдань та правильне налаштування для реалізації бізнес-процесів.

0

Країни

0

Відділень

0

Студентів

0

Викладачів

0

Випускників

Відгуки говорять самі за себе

ВЕЛИЧЕЗНА подяка всім організаторам за прекрасні дні проведені в таборі, за море позитивних емоцій і за незабутні враження!!! You are the BEST OF THE BEST!!!???Дитина щаслива і вже чекає нових подорожей!!!

avatar
Світлана

Скажу так, хочеш нехочеш ми всі великі і малі ?залежні від телефонів?,компютерів?.... Комп"ютерна Академія IT STEP вміють як ніхто перетворити цю "залежність" в цікавий-розвивальний та рожважальний-дружньо-командний навчальний ІТ процес. Ми були на трьох заняттях сину ДужеДуже подобається???

avatar
Olesya Rushchak

Комп'ютерна Академія IT STEP це чудовий заклад для навчання програмування та загального розвитку дитини. Кваліфікований вчителі знаходять індивідуальний підхід до кожного свого студента. Рекомендуємо!

avatar
Инна Шепетило

Мені дуже сподобалась Академія ШАГ там я зустрів багато друзів та вивчив багато цікавого, всім рекомендую хоча б раз завітати в неї. Мені дуже подобаються викладачі тому що вони багато пояснюють та завжди допомагають скільки потрібно. Цікаві домашні роботи допоможуть розвинути навички роботи з різними програмами.На мою думку це ідеальне місце для того щоб поринути в світ ІТ технологій.Мені подобаються ці курси та я надалі буду ходити туди.

avatar
Роман

Навчаюся тут 2 роки, чудові викладачі,  тут можна знайти нових друзів, отримати навички, а також цікаву та корисну інформацію. Приходячи додому, поспішаєш виконати уроки! Адже вони настільки захоплюючі, що хочеться закріпити пройдений матеріал, отримати заслужену оцінку та кристали, загалом, найкращий навчальний комп'ютерний заклад!!! ?

avatar
Анжей

Навчаюсь в академії "IT STEP" і дуже задоволений! Вчителі вкладають душу в своїх студентів, заохочуючи навчатися і розвиватися у сфері ІТ. Діляться своїми враженнями і невдачами. Раджу усім, хто збирається вивчати ІТ! Вчителі завжди допоможуть навіть поза навчанням якщо щось не зрозуміло.

avatar
Остапенко Даніїл

Хочу подякувати за цікавий формат навчання, який дуже подобається дітям. В Академії панує чудова атмосфера, яка об'єднує дітей за спільними інтересами. Це можливість для дитини не тільки навчитися основам програмування, графіки, анімації, але й розвинути пам'ять та логічне мислення.

avatar
Tetiana Murovana

Для тих хто вирішив підкорити ІТ-індустрію, то вам сюди. Навіть якщо ви абсолютний новачок в ІТ. Підберіть цікавий для вас курс і мерщій. Запевняю вас, як той хто має досвід зі Step як в Україні так і за кордоном. Фахівці-практики нададуть реальні знання та ще й поділяться практичним досвідом і лайфхаками.

avatar
Oleg Kyiashko

Чудовий заклад для бажаючих почати вивчати програмування на належному рівні. Рекомендую.

avatar
Олег Бодеко

Дуже класна академія. Почала навчатись тут зовсім недавно, але мені все подобається: уроки, домашні завдання і тд. Коротше кажучі, круто!

avatar
Mary Cheyn

Дуже подобається навчання у академії, нереально цікаві теми, легке засвоєння матеріалу, приємні викладачі.

avatar
Ірина Кобилюх

Відмінний навчальний заклад. Вчителі стараются викладати матеріал чітко і зрозуміло так що не зрозуміти щось просто неможливо. Ще мені подобається система здачі домашнього завдання так як його можна здати протягом 10 днів.  В кінці навчання отримуємо сертифікат про те що ми пройшли навчання в комп'ютерній академії 'ШАГ' з оцінками за предмети. Навчальна частина дуже чуйна допомагають з усіх питань ще й  веселі особливо наш куратор) . 

avatar
Мирослав Артюхов

Рекомендуємо! Тут кожен отримує ті знання і навички, які необхідні сучасному школяру. Викладачі усі цікаво та відповідально викладають свої предмети. Чудова можливість для дітей отримати хорошу освіту, яка неодмінно стане в подальшому помічником у виборі професії!???

avatar
Марія Нємцева

Багато чому дізнався у Комп‘ютерній Академії IT STEP! Дуже цікаво та вчителі пояснюють все дуже добре!

avatar
Руслан Талалайко

Чудова Академія, процес навчання динамічний та цікавий. Викладачі мають підхід до кожного студента, та допомагають при винекненні питань ))

avatar
Олександр Лось

ВЕЛИЧЕЗНА подяка всім організаторам за прекрасні дні проведені в таборі, за море позитивних емоцій і за незабутні враження!!! You are the BEST OF THE BEST!!!???Дитина щаслива і вже чекає нових подорожей!!!

avatar
Світлана

Скажу так, хочеш нехочеш ми всі великі і малі ?залежні від телефонів?,компютерів?.... Комп"ютерна Академія IT STEP вміють як ніхто перетворити цю "залежність" в цікавий-розвивальний та рожважальний-дружньо-командний навчальний ІТ процес. Ми були на трьох заняттях сину ДужеДуже подобається???

avatar
Olesya Rushchak

Комп'ютерна Академія IT STEP це чудовий заклад для навчання програмування та загального розвитку дитини. Кваліфікований вчителі знаходять індивідуальний підхід до кожного свого студента. Рекомендуємо!

avatar
Инна Шепетило

Мені дуже сподобалась Академія ШАГ там я зустрів багато друзів та вивчив багато цікавого, всім рекомендую хоча б раз завітати в неї. Мені дуже подобаються викладачі тому що вони багато пояснюють та завжди допомагають скільки потрібно. Цікаві домашні роботи допоможуть розвинути навички роботи з різними програмами.На мою думку це ідеальне місце для того щоб поринути в світ ІТ технологій.Мені подобаються ці курси та я надалі буду ходити туди.

avatar
Роман

Навчаюся тут 2 роки, чудові викладачі,  тут можна знайти нових друзів, отримати навички, а також цікаву та корисну інформацію. Приходячи додому, поспішаєш виконати уроки! Адже вони настільки захоплюючі, що хочеться закріпити пройдений матеріал, отримати заслужену оцінку та кристали, загалом, найкращий навчальний комп'ютерний заклад!!! ?

avatar
Анжей

Навчаюсь в академії "IT STEP" і дуже задоволений! Вчителі вкладають душу в своїх студентів, заохочуючи навчатися і розвиватися у сфері ІТ. Діляться своїми враженнями і невдачами. Раджу усім, хто збирається вивчати ІТ! Вчителі завжди допоможуть навіть поза навчанням якщо щось не зрозуміло.

avatar
Остапенко Даніїл

Хочу подякувати за цікавий формат навчання, який дуже подобається дітям. В Академії панує чудова атмосфера, яка об'єднує дітей за спільними інтересами. Це можливість для дитини не тільки навчитися основам програмування, графіки, анімації, але й розвинути пам'ять та логічне мислення.

avatar
Tetiana Murovana

Для тих хто вирішив підкорити ІТ-індустрію, то вам сюди. Навіть якщо ви абсолютний новачок в ІТ. Підберіть цікавий для вас курс і мерщій. Запевняю вас, як той хто має досвід зі Step як в Україні так і за кордоном. Фахівці-практики нададуть реальні знання та ще й поділяться практичним досвідом і лайфхаками.

avatar
Oleg Kyiashko

Чудовий заклад для бажаючих почати вивчати програмування на належному рівні. Рекомендую.

avatar
Олег Бодеко

Дуже класна академія. Почала навчатись тут зовсім недавно, але мені все подобається: уроки, домашні завдання і тд. Коротше кажучі, круто!

avatar
Mary Cheyn

Дуже подобається навчання у академії, нереально цікаві теми, легке засвоєння матеріалу, приємні викладачі.

avatar
Ірина Кобилюх

Відмінний навчальний заклад. Вчителі стараются викладати матеріал чітко і зрозуміло так що не зрозуміти щось просто неможливо. Ще мені подобається система здачі домашнього завдання так як його можна здати протягом 10 днів.  В кінці навчання отримуємо сертифікат про те що ми пройшли навчання в комп'ютерній академії 'ШАГ' з оцінками за предмети. Навчальна частина дуже чуйна допомагають з усіх питань ще й  веселі особливо наш куратор) . 

avatar
Мирослав Артюхов

Рекомендуємо! Тут кожен отримує ті знання і навички, які необхідні сучасному школяру. Викладачі усі цікаво та відповідально викладають свої предмети. Чудова можливість для дітей отримати хорошу освіту, яка неодмінно стане в подальшому помічником у виборі професії!???

avatar
Марія Нємцева

Багато чому дізнався у Комп‘ютерній Академії IT STEP! Дуже цікаво та вчителі пояснюють все дуже добре!

avatar
Руслан Талалайко

Чудова Академія, процес навчання динамічний та цікавий. Викладачі мають підхід до кожного студента, та допомагають при винекненні питань ))

avatar
Олександр Лось

Поширені питання

Чи є знижки для студентів Академії It Step?

Так. Для студентів Академії передбачені знижки! Дзвоніть нашому менеджеру, щоб дізнатись подробиці.

Що потрібно для навчання на курсі в режимі онлайн?

Для цього дитині потрібно мати лише комп'ютер та доступ до інтернету. І, звісно ж, бажання творити і робити цікаві і круті мультфільми!

Залишити заявку
Залишити заявку

Онлайн табір🌞

Літній онлайн ІТ-табір для дітей!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності