Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Запишіть свою дитину на курс Курс
«Розробка ігор за допомогою Roblox Studio»
від Комп’ютерної Академії IT STEP

Для дітей від 10 років Заняття в режимі онлайн
Ваша дитина здобуде нові digital-навички, та навчиться створювати комп’ютерні ігри з нуля: від ідеї до повної реалізації. Для дітей від 10 років, заняття в режимі онлайн.

Ваша дитина здобуде нові digital-навички, та навчиться створювати комп’ютерні ігри з нуля: від ідеї до повної реалізації.

Подаруйте дитині нове захоплююче хобі!

Як проходять заняття.
Креативність і багато практики.

Наше кредо — це лише веселі уроки та ігрові методики, які допоможуть дитині досягти успіхів у новому хобі та розкрити весь творчий потенціал.

Курс з Roblox створений IT Step Academy – чудовий шанс для вашої дитини цікаво і з користю проводити вільний час та навчатись власноруч розробляти світи комп'ютерних ігор за допомогою інструментів програми Roblox Studio.

Тепер ваша дитина не просто сидітиме з гаджетом, як зазвичай, граючи в чужі ігри, а активно робитиме власні і навчиться створювати всі елементи інтерфейсу, необхідні для авторської комп’ютерної гри.

Курс допоможе дитині з головою поринути в нове захоплююче хобі, а можливо - навіть надихнутись ним, як першою сходинкою до майбутньої кар’єри game-дизайнера.

Набір в групи вже йде —
встигніть зареєструвати свою дитину, поки ще є місця!

6

місяців захоплюючих

практичних занять

48

пар з цікавими

домашніми завданнями

50

нових умінь і

набутих навичок

Вашій дитині підійде курс Roblox Studio, якщо вона:

Любить грати в комп'ютерні ігри

В нас дитина навчиться власними руками створювати свої комп'ютерні ігри і їхні світи: від ідеї до повної реалізації, та втілювати всі свої творчі ідеї за допомогою інструментів програми Roblox Studio.

Цікавиться мистецтвом чи дизайном

Ми навчимо дитину створювати власноруч весь арт-набір, необхідний для гри: 3D-об'єкти, моделі, елементи ігрового інтерфейсу, ефекти, анімацію, а також дизайн персонажів та їхніх світів.

Любить фантазувати

На курсі дитина на повну реалізує свою фантазію на практиці і втілить в життя персонажів, анімацію, світ гри і всі його особливості, які тільки зможе вигадати. Також курс із game-дизайну розвине у дитини логічне і просторове мислення.

Цікавиться комп’ютерами

Курс – це чудовий шанс для дитини, яка любить проводити час за комп’ютером, краще познайомитися з можливостями сучасної діджитал-програми Roblox Studio для створення ігрового контенту, а можливо, навіть визначитися із напрямком для майбутньої кар’єри.

Курс дасть результати, які порадують вас і вашу дитину:

Дитина гарно проведе час

Дитина розів’є свій естетичний смак і творчі навички, спробує себе в якості розробника комп’ютерних ігор, в які зараз просто грає, як користувач

Дитина навчиться корисним діджитал-вмінням

Ви будете спокійні за корисне і цікаве дозвілля своєї дитини протягом року і теж відпочинете

Безліч захоплюючих уроків вже чекають на вашу дитину!

Подаруйте дитині новий цікавий досвід і можливість відчути себе професійним game-дизайнером на курсі Roblox Studio!

На курсі дитина навчиться створювати у Roblox Studio:

  • об'єкти та моделі;
  • ландшафт, оточення та атмосферні явища;
  • прості елементи ігрового інтерфейсу;
  • підказки на деталях;
  • інструменти для персонажа.

А також

  • додавати ефекти на об'єкти;
  • писати скрипти на Lua для реалізації певних дій з об'єктами;
  • створювати скрипти для фізики та анімації;
  • розробляти ігри різних напрямків;

Наприкінці курсу кожен учень здає свій фінальний проєкт — власну комп’ютерну гру!

Програма курсу

Ознайомтесь детальніше з повною програмою курсу «Roblox Studio»

Модуль 1

Основи роботи з Roblox

Початок роботи з кодом:

Початок роботи з кодом

Смертельна лава

Зникаючі платформи

Підрахунок балів

Моделювання:

Створення унікальних 3D-об’єктів

Накладання текстур

Скульптинг ландшафту

Модуль 2

Основи роботи з кодом

Основи роботи з кодом

Механіка ігрового процесу:

Створення інструментів гравця

Влучення лазером

Введення даних і контроль камери:

Контроль камери

Введення даних

Збереження даних гри

Модуль 3

Інтерфейс та середовище

Інтерфейс:

Створення шкали оцінок

Інтерактивні кнопки

Підказки при наближенні

Інтерфейс на об’єктах

Середовище:

Ефекти постобробки

Атмосферні явища

Освітлення з реквізитом

Фонова музика

Ігрові звуки

Модуль 4

Ефекти, фізика та анімація

Ефекти:

Базові ефекти для частинок

Користувальницькі ефекти для частинок

Лазерні пастки з променями

Використання часток для вибуху

Фізика:

Побудова дверей, що розпахуються

Cтворення оглядового колеса

Анімація:

Створення анімації

Створення сценаріїв анімації персонажа

Модуль 5

Створення різнопланових ігор в Roblox Studio

Вулканічний острів

Космічна гонка

Фінальний проєкт

Власна комп’ютерна гра

Завантажити детальну програму

Тільки уявіть:

Вже через 6 місяців ваша дитина вміє розробляти комп’ютерні ігри, ландшафти, персонажів, об’єкти та моделі, ефекти та анімацію, і своїми руками створює власний світ авторської комп’ютерної гри!

Поспішіть втілити цю мрію дитини в життя!

Форми навчання та вартість

Oнлайн курс Розробка ігор Roblox Studio

Графік:
Два рази на тиждень
Тривалість:
6 місяців
Вік:
від 9 років
Час занять:
16:30 - 18:00

Оплата частинами

2 910 грн/міс.
За оплати щомісяця

Повна оплата

2 760 грн/міс.
За умов оплати
всього курсу: 16 560 грн
При оплаті за повний курс: 16 560 грн

Чому наші IT-курси найкращі?

Комп'ютерна Академія IT STEP працює з 1999 року, коли сфера IT лише починала розвиватися та набувати популярності. Вже тоді ми випускали перших програмістів, веб-дизайнерів та інших IT-фахівців. Сьогодні ми надаємо учням навички, яких потребують роботодавці та сучасний бізнес — жодної сухої теорії та «води». Роботодавцям не потрібні ваші знання — їм потрібна компетенція у вирішенні робочих завдань та налаштування бізнес-процесів. Комп'ютерна Академія IT STEP — це комфортне середовище, в якому викладачі та студенти працюють у синергії для досягнення результату.

Комп'ютерна Академія IT STEP розпочала свою діяльність у 1999 році, коли IT-індустрія лише починала розвиватися та набирати популярності. З того часу ми навчаємо програмістів, веб-дизайнерів та інших спеціалістів ІТ.

Сьогодні ми продовжуємо розвивати та давати студентам навички, необхідні роботодавцям та сучасному бізнесу – без сухої теорії. Роботодавцям необхідна компетентність у вирішенні робочих завдань та правильне налаштування для реалізації бізнес-процесів.

0

Країни

0

Відділень

0

Студентів

0

Викладачів

0

Випускників

Чому вибирають нас?

Відгуки говорять самі за себе

ВЕЛИЧЕЗНА подяка всім організаторам за прекрасні дні проведені в таборі, за море позитивних емоцій і за незабутні враження!!! You are the BEST OF THE BEST!!!???Дитина щаслива і вже чекає нових подорожей!!!

avatar
Світлана

Скажу так, хочеш нехочеш ми всі великі і малі ?залежні від телефонів?,компютерів?.... Комп"ютерна Академія IT STEP вміють як ніхто перетворити цю "залежність" в цікавий-розвивальний та рожважальний-дружньо-командний навчальний ІТ процес. Ми були на трьох заняттях сину ДужеДуже подобається???

avatar
Olesya Rushchak

Комп'ютерна Академія IT STEP це чудовий заклад для навчання програмування та загального розвитку дитини. Кваліфікований вчителі знаходять індивідуальний підхід до кожного свого студента. Рекомендуємо!

avatar
Инна Шепетило

Мені дуже сподобалась Академія ШАГ там я зустрів багато друзів та вивчив багато цікавого, всім рекомендую хоча б раз завітати в неї. Мені дуже подобаються викладачі тому що вони багато пояснюють та завжди допомагають скільки потрібно. Цікаві домашні роботи допоможуть розвинути навички роботи з різними програмами.На мою думку це ідеальне місце для того щоб поринути в світ ІТ технологій.Мені подобаються ці курси та я надалі буду ходити туди.

avatar
Роман

Навчаюся тут 2 роки, чудові викладачі,  тут можна знайти нових друзів, отримати навички, а також цікаву та корисну інформацію. Приходячи додому, поспішаєш виконати уроки! Адже вони настільки захоплюючі, що хочеться закріпити пройдений матеріал, отримати заслужену оцінку та кристали, загалом, найкращий навчальний комп'ютерний заклад!!! ?

avatar
Анжей

Навчаюсь в академії "IT STEP" і дуже задоволений! Вчителі вкладають душу в своїх студентів, заохочуючи навчатися і розвиватися у сфері ІТ. Діляться своїми враженнями і невдачами. Раджу усім, хто збирається вивчати ІТ! Вчителі завжди допоможуть навіть поза навчанням якщо щось не зрозуміло.

avatar
Остапенко Даніїл

Хочу подякувати за цікавий формат навчання, який дуже подобається дітям. В Академії панує чудова атмосфера, яка об'єднує дітей за спільними інтересами. Це можливість для дитини не тільки навчитися основам програмування, графіки, анімації, але й розвинути пам'ять та логічне мислення.

avatar
Tetiana Murovana

Для тих хто вирішив підкорити ІТ-індустрію, то вам сюди. Навіть якщо ви абсолютний новачок в ІТ. Підберіть цікавий для вас курс і мерщій. Запевняю вас, як той хто має досвід зі Step як в Україні так і за кордоном. Фахівці-практики нададуть реальні знання та ще й поділяться практичним досвідом і лайфхаками.

avatar
Oleg Kyiashko

Чудовий заклад для бажаючих почати вивчати програмування на належному рівні. Рекомендую.

avatar
Олег Бодеко

Дуже класна академія. Почала навчатись тут зовсім недавно, але мені все подобається: уроки, домашні завдання і тд. Коротше кажучі, круто!

avatar
Mary Cheyn

Дуже подобається навчання у академії, нереально цікаві теми, легке засвоєння матеріалу, приємні викладачі.

avatar
Ірина Кобилюх

Відмінний навчальний заклад. Вчителі стараются викладати матеріал чітко і зрозуміло так що не зрозуміти щось просто неможливо. Ще мені подобається система здачі домашнього завдання так як його можна здати протягом 10 днів.  В кінці навчання отримуємо сертифікат про те що ми пройшли навчання в комп'ютерній академії 'ШАГ' з оцінками за предмети. Навчальна частина дуже чуйна допомагають з усіх питань ще й  веселі особливо наш куратор) . 

avatar
Мирослав Артюхов

Рекомендуємо! Тут кожен отримує ті знання і навички, які необхідні сучасному школяру. Викладачі усі цікаво та відповідально викладають свої предмети. Чудова можливість для дітей отримати хорошу освіту, яка неодмінно стане в подальшому помічником у виборі професії!???

avatar
Марія Нємцева

Чудова Академія, процес навчання динамічний та цікавий. Викладачі мають підхід до кожного студента, та допомагають при винекненні питань ))

avatar
Олександр Лось

ВЕЛИЧЕЗНА подяка всім організаторам за прекрасні дні проведені в таборі, за море позитивних емоцій і за незабутні враження!!! You are the BEST OF THE BEST!!!???Дитина щаслива і вже чекає нових подорожей!!!

avatar
Світлана

Скажу так, хочеш нехочеш ми всі великі і малі ?залежні від телефонів?,компютерів?.... Комп"ютерна Академія IT STEP вміють як ніхто перетворити цю "залежність" в цікавий-розвивальний та рожважальний-дружньо-командний навчальний ІТ процес. Ми були на трьох заняттях сину ДужеДуже подобається???

avatar
Olesya Rushchak

Комп'ютерна Академія IT STEP це чудовий заклад для навчання програмування та загального розвитку дитини. Кваліфікований вчителі знаходять індивідуальний підхід до кожного свого студента. Рекомендуємо!

avatar
Инна Шепетило

Мені дуже сподобалась Академія ШАГ там я зустрів багато друзів та вивчив багато цікавого, всім рекомендую хоча б раз завітати в неї. Мені дуже подобаються викладачі тому що вони багато пояснюють та завжди допомагають скільки потрібно. Цікаві домашні роботи допоможуть розвинути навички роботи з різними програмами.На мою думку це ідеальне місце для того щоб поринути в світ ІТ технологій.Мені подобаються ці курси та я надалі буду ходити туди.

avatar
Роман

Навчаюся тут 2 роки, чудові викладачі,  тут можна знайти нових друзів, отримати навички, а також цікаву та корисну інформацію. Приходячи додому, поспішаєш виконати уроки! Адже вони настільки захоплюючі, що хочеться закріпити пройдений матеріал, отримати заслужену оцінку та кристали, загалом, найкращий навчальний комп'ютерний заклад!!! ?

avatar
Анжей

Навчаюсь в академії "IT STEP" і дуже задоволений! Вчителі вкладають душу в своїх студентів, заохочуючи навчатися і розвиватися у сфері ІТ. Діляться своїми враженнями і невдачами. Раджу усім, хто збирається вивчати ІТ! Вчителі завжди допоможуть навіть поза навчанням якщо щось не зрозуміло.

avatar
Остапенко Даніїл

Хочу подякувати за цікавий формат навчання, який дуже подобається дітям. В Академії панує чудова атмосфера, яка об'єднує дітей за спільними інтересами. Це можливість для дитини не тільки навчитися основам програмування, графіки, анімації, але й розвинути пам'ять та логічне мислення.

avatar
Tetiana Murovana

Для тих хто вирішив підкорити ІТ-індустрію, то вам сюди. Навіть якщо ви абсолютний новачок в ІТ. Підберіть цікавий для вас курс і мерщій. Запевняю вас, як той хто має досвід зі Step як в Україні так і за кордоном. Фахівці-практики нададуть реальні знання та ще й поділяться практичним досвідом і лайфхаками.

avatar
Oleg Kyiashko

Чудовий заклад для бажаючих почати вивчати програмування на належному рівні. Рекомендую.

avatar
Олег Бодеко

Дуже класна академія. Почала навчатись тут зовсім недавно, але мені все подобається: уроки, домашні завдання і тд. Коротше кажучі, круто!

avatar
Mary Cheyn

Дуже подобається навчання у академії, нереально цікаві теми, легке засвоєння матеріалу, приємні викладачі.

avatar
Ірина Кобилюх

Відмінний навчальний заклад. Вчителі стараются викладати матеріал чітко і зрозуміло так що не зрозуміти щось просто неможливо. Ще мені подобається система здачі домашнього завдання так як його можна здати протягом 10 днів.  В кінці навчання отримуємо сертифікат про те що ми пройшли навчання в комп'ютерній академії 'ШАГ' з оцінками за предмети. Навчальна частина дуже чуйна допомагають з усіх питань ще й  веселі особливо наш куратор) . 

avatar
Мирослав Артюхов

Рекомендуємо! Тут кожен отримує ті знання і навички, які необхідні сучасному школяру. Викладачі усі цікаво та відповідально викладають свої предмети. Чудова можливість для дітей отримати хорошу освіту, яка неодмінно стане в подальшому помічником у виборі професії!???

avatar
Марія Нємцева

Чудова Академія, процес навчання динамічний та цікавий. Викладачі мають підхід до кожного студента, та допомагають при винекненні питань ))

avatar
Олександр Лось

Поширені питання

Чи потрібно завантажувати і встановлювати комп’ютерні програми для навчання дитини на курсі та де їх знайти

На початку занять ми відправимо вам посилання з необхідною програмою, для того, щоб дитина була готова до навчання.

Чи знижки для студентів Академії IT Step?

Так. Для студентів Академії передбачені знижки! Дзвоніть нашому менеджеру, щоб дізнатись подробиці.

Що потрібно для навчання на курсі в режимі онлайн?

Для цього дитині потрібно мати лише комп'ютер та доступ до інтернету. І, звісно ж, бажання осягати нові навички і творити!

Залишити заявку

Online ITStep

Цікаво переглянути історії наших випускників?

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності